عرضه کتب آیت الله قرهی

عرضه کتب آیت الله قرهی

عرضه کتب آیت الله قرهی در موسسه سیب سرخ نیکان

آثار آیت‌الله روح الله قرهی رئیس حوزه علمیه امام مهدی(عج) که حاصل درس‌گفتارهای این استاد اخلاق است، در فروشگاه محصولات فرهنگی و هنری سیب سرخ نیکان (hypersian.com) عرضه می‌شود.

 

 «دو گوهر بهشتی» کتابی با محوریت  تکریم و احترام والدین از منظر اسلام است. این اثر، مجموعه‏ای از دروس و سخنرانی‏های آیت الله روح الله قرهی در جلسات اخلاق می­باشد که توسط گروه علمی نرجس خاتون به نگارش درآمده است. این کتاب مشتمل بر 9 مجلس سخنرانی و با بخش­های شرط اجابت دعا، نشانه رضایت خداوند، قرب بی معرفت، اسوه برّ به والدین، راه تضمینی رسیدن به مقام انبیا، عاق والدین بر نسل است.

 

«چشمه زندگی» اثری در سلسله مباحثی با عنوان مهدویت، بررسی نکات مربوط به تولد، زندگی و غیبت امام عصر پرداخته و نگارنده این سخنان را در پانزده فصل به نگارش درآورده است.

 «خلوت دلدادگان» با موضوع اعتکاف یکی دیگر از آثاری است که بنا به سخنان بزرگان و بیانات رهبری در جلسات اخلاق بیان شده و توسط نگارندگان به نگارش درآمده است.

«گوهرهای فوق عرشی» در دو جلد که هر جلد تجمیع شده دو جلد از این اثر 4 جلدی است، شرح و تفسیر دعای ابوحمزه ثمالی است.

«اکسیر رمضان» ،تطهیر روح در قطعه‌ای از بهشت، عنوان اثری که مجموعه سخنرانی­های آیت الله قرهی می­باشد.

«محوریت باطل در عالم» کتابی است با محوریت یهودیت و دشمن شناسی که از درس گفتارهای آیت‌الله قرهی استخراج و به صورت کتاب منتشر شده است.

برای تهیه کتاب‏های آیت الله دکتر روح الله قرهی به بخش سفارش کتاب فروشگاه اینترنتی hypersian.com مراجعه کنید.

انتهای پیام/