عمومی

حالت نمایش:
جایگاه روابط عمومی در عصر امروز
45,000تومان

خلاصه کتاب:نگارنده در کتاب حاضر بيان مي‌کند که امروزه در جامعه‌ اجتماعي به‌ويژه در روبرو شدن با اين زندگي پيچيده و کاملاً صنعتي و به‌منظور برقراري ارتباط مؤثر، سازنده و پايدار با يکديگر راه‌ها و شيوه‌هاي گوناگوني وجود دارد. اگر در يک نگاه مختصر نوع روابط اجتماعي و عمومي را در حال حاضر با دوران‌هاي گذشته در بين مردم با هم مقايسه کنيم متوجه خواهيم شد..

سوگ نگاره ها
90,000تومان

خلاصه کتاب:سوگواري براي درگذشتگان، ريشه در تاريخ دارد. ما با ديدن سنگ مزارهاي گوناگون و همانندي آن‌ها با يکديگر به پيوند مردمان يک سرزمين پي مي‌بريم و يا با ديدن اختلافي که مزارها با هم دارند درمي‌يابيم که آن مردمان در بخشي از فرهنگ و آيينشان تفاوت داشته‌اند. به خاطر اعتقادي که مردم به گورستان‌ها و سنگ مزارها داشته‌اند، بر خلاف بسياري از آثار باستا..

قوانین کاربردی گمرک
30,000تومان

خلاصه کتاب: تمامي قوانين و آيين‌نامه‌هاي قانون امور گمرکي کاربردي و مهم است. در کتاب حاضر تلاش شده بر اساس تجربيات چندين ساله کار در گمرک جمهوري اسلامي ايران، کاربردي‌ترين و متداول‌ترين قوانيني که بيشترين مراجعه در محيط کار به آن‌ها مي‌شود، جمع‌آوري و با تلفيق آيين‌نامه مربوطه و شرح و توضيح و موارد استفاده آن قانون، گامي در جهت تسهيل يادگيري فرا..

پرورش زنبور عسل
160,000تومان

خلاصه کتاب: مدرس سازمان فنی حرفه ای(نگارنده) در این اثر خود از تاریخچه زنبورداری شروع کرده به گونه ها و نژادهای زنبور، ساختمان کندو و لوازم زنبور داری، تشریح بدن زنبور، تولید مثل و مباحث دیگر مربوط به زنبور پرداخته است. در انتها به عوامل مهم در پرورش و نگهداری آن پرداخته و برای علاقمندان به آموزش زنبورداری کتابی جامع را به وجود آورده است. ویژگی ..

پرورش گوسفند
105,000تومان

خلاصه کتاب: با توجه به سابقه طولانی نگهداری و پرورش گوسفند در ایران، متأسفانه هنوز بسیاری از مسایل و نکات برای دامپروران و علاقه‌مندان به این حرفه مبهم است. در این کتاب به اهمیت پرورش گوسفند، اهمیت مراتع در پرورش، طبقه بندی و شناسایی نژادهای گوسفند، تولیدات عمده، تجهیزات لازم جهت پرورش، تغذیه، تولید مثل و پرواربندی پرداخته است و در ادامه به نوع ..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)